STYLEEV SHOP

Moja przygoda z modą zaczęła się dosyć dawno, lecz dopiero ponad rok temu trafiłam na własną drogę. Zrobiłam krok w przód i zdecydowałam się na własny sklep odzieżowy online.
Znajdziesz w nim odzież dla młodych kobiet, które lubią o siebie dbać i być zauważane. A również poznasz modele, kolekcje w sprzedaży jakie sama chętnie noszę!
Zapraszam:
12 komentarzy:

 1. ile mialas lat jak zaszlas w ciaze ? jesli mozna wiedziec :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie 15 ;p "patola"

   Usuń
  2. miała 17 lat

   Usuń
  3. Patola jest tam gdzie jest przemoc i alkoholizm :). A taką jaką Ona jest matką to tylko patrzeć i brac przykład.. Pozdrawiam :)

   Usuń
  4. Jak można o kimś mówić "patola" jeśli w tak młodym wieku zachodzi w ciążę???? Ludzie ogarnijcie się!!!! Ewelina jest wspaniałą kobieta i matką.Szacunek się jej należy.

   Usuń
 2. Skoro ma 21 lat lub 22 a jej dziecko 3 to zapewne 19

  OdpowiedzUsuń
 3. Urodzila majac 18 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile masz wzrostu? 😚😙😘

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewelina, jaki masz kolor włosów u nasady . Na dole wiadomo rozjaśnione. W obecnym kolorze zdecydowanie najlepiej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ewelina, jaki masz kolor wlosów u nasady. Na dole wiedomo rozjasniane. Zdecydowanie w tym kolorze Ci najlepiej . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. ewelina odblokuj mnie chociarz

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostrzegam przed zakupami w sklepie. Moje zamówienie zostało pomylone, a jedna z rzeczy była uszkodzona. W związku z zaistniałą sytuacją, wydrukowałam formularz i odesłałam rzeczy licząc na rzetelne podejście. Paczka została przez Panią Ewelinę odebrana, jednak ani zwrotu pieniędzy, ani żadnego kontaktu do tej pory. Spotkało Was coś podobnego? Jak rozwiązałyście taką sytuację?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.